O nás

KDO JSME?

Jsme malá rodinná firma, která ručně vyrábí kožené pásky a obojky z těch nejlepších kůží, které jsou na trhu dostupné. Nadchla nás možnost vyrábět v naší vlastní dílně. Snažíme se, aby každý produkt, který od nás vzejde byl vyroben s maximální pečlivostí a poctivostí.

Koženými opasky jsme začali, a protože milujeme psy, tak jsme se rozhodli, že není takový rozdíl vyrábět opasky pro lidi, anebo obojky pro psy, tak jsme se pustili i do výroby kožených obojků pro psy.

Aktuálně je možné u nás na e-shopu zakoupit kožené pásky pánské, pásky dámské i dětské. Protože všichni nejsme stejní, máme v nabídce kožené pásky XXL pro objemnější zákazníky. Speciálně vyrábíme také pásky pro zdravotníky a lékaře.

Nenašli jste u nás pásek podle vašich představ? Nevadí, ušijeme vám opasek na zakázku. Stačí nám jen říci (napište nám nebo zavolejte), jakou délku, barvu kůže, sponu a prošití si budete přát. Vyrábíme zpravidla do 7 dnů.

Každý z našich výrobků je originál a můžete si být jisti, že jsme je vyráběli s radostí a láskou k tomuto úžasnému řemeslu. Nevyrábíme sériové produkty, snažíme se vyrábět jednotky kusů od každého designu koženého produktu.

Originalitu a design utváříme díky použití mnoha variant barev kůži, šití, spon, dekorací, ražeb, hran a stylů.

Věříme, že se vám budou naše výrobky líbit a budete nás doporučovat svým kamarádům, známým a rodině.

Děkujeme za vaši přízeň,

tým opaskujse.cz